paintball

junior

Zábava plná adrenalínu pre malých aj veľkých
už od 9 rokov.

 

informácie

   V roku 2020 sme spustili program paintball junior. Je to zábavná hra plná taktiky a adrenalínu určená hlavne pre rodiny s deťmi od 9 rokov, ale to neznamená, že nieje vhodná aj ostatné skupiny hráčov. Pri tejto hre sa požívajú slabšie zbraňe s nižším kalibrom ako pri klasickom paintballe, čo praxi znamená, že nezanecháva modriny a skoro ani nebolí. Nájdete nás neďaleko od Prešova v obci Záhradné pri rybníku.

ihrisko 2100 m2

kapacita 10 hráčov

vstup od 9 rokov

otvorené celý rok

wc a bufet v areáli

parkovisko

šatňa

paintball junior

   Výbava vždy čistá a pripravená na hru. Hráči dostanú celotelové maskáčové overály s chráničom krku alebo maskáčové tričká. Ďalej dostanú rukavice, kuklu/šatku a masku s termálnym sklom pre vyššiu odolnosť proti zahmlievaniu. Zbraň značky JT-Splatmaster Z200, ide o
manuálnu brokovnicu s kapacitou zásobnika na 15 guličiek a miereným dostrelom cca 15 metrov. Zbraň je potrebné po každom výstrele natiahnuť. Voliteľný doplnok výbavy tvoria rukavice, kukly a šatky.

   Ihrisko sa nachádza v prírode pri potoku. Je pokryté množstvom umelo či prírodne vytvorenými prekážkami. Rozloženie ihriska je priblížne 30x70 metrov s rozlohou cca 2100m2. Ihrisko je vhodné na rekreačný paintball pre maximálne 10 hráčov. Vstup už od 9 rokov s dohľadom dospelého. Čas hry sa určí podľa dohody pri rezervácií.

   Po príchode na ihrisko sa hráči prezlečú do naších, alebo aj vlastných odevov a prevezmú si ochrannú výstroj. Potom sa premiestnia na ihrisko kde budú oboznámený s bezpečnostnými a hernými pravidlami. Po krátkej inštruktáži dostanú účastnici zbrane a zábava sa môže začať.

   Rezervácie je potrebné riešiť ideálne niekoľko dní, alebo aj týždňov dopredu. Začiatok hry podľa dohody, ráno či po poludní, cez víkendy alebo aj počas pracovných dní.  Ihrisko je otvorené celý rok aj v zime. Dá sa hrať aj počas dažďa, ale stým su spojené určité nevýhody ako blato, menšia viditeľnosť atď.

cenník

cena
vstup (výbava + 200guličiek) 13€
guličky naviac (100ks) 5€

kontakt

ING. PAVOL BORTŇAK
+421 902 911 573
paintballzahradne@gmail.com
facebook.com/paintballzahradne


Záhradné
ul. Tulčícka

kontaktný formulár